На Волині фіксується ріст сплати податку на доходи фізичних осіб

За підсумками січня-серпня 2017 року з доходів волинян до бюджетів спрямовано 1 мільярд 748 мільйонів гривень ПДФО. Це майже на 47 відсотків більше минулорічних показників за аналогічний період.

Про це інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

"Оскільки на території всіх районів та міст Волині фіксується ріст сплати податку на доходи фізичних осіб, то маємо підстави для позитивної оцінки спільних з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування заходів у напрямку детінізації ринку праці. Тобто увага та контроль з боку ДФС та виконавчої влади за тим, щоб волинські працедавці дотримувалися гарантій оплати праці, своїм наслідком мають суттєве зростання надходжень ПДФО до бюджетів всіх рівнів", – наголошує перший заступник начальника Головного управління ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Разом з тим посадовець зазначає, що однією з вагомих причин росту надходжень ПДФО, безперечно, є й підвищення соціальних гарантій в оплаті праці.

"Тобто позиція держави щодо підвищення обов'язкового рівня мінімальної зарплати, насамперед, спрямовано на соціальний захист громадян, своїм наслідком також має зростання надходжень до держбюджету та бюджетів громад", – підсумував Віталій Чуй.

Як свідчить аналітика, серед лідерів сплати ПДФО на Волині за підсумками дев'яти місяців 2017 року є Горохівський, Володимир-Волинський, Шацький та Рожищенський райони з показниками росту сплати ПДФО на 70 відсотків, майже 65 відсотків, 62 відсотки та майже 61 відсоток відповідно.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.09.2017 11:01
Переглядів550
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг