Cім_сорок. "Грибні винищувачі" на Волині

Новинна стрічка "Facebook" завалена грибними дописами: люди оскаженіли, летять в ліс та один поперед одного хизуються своїми знахідками в мережі.

Цієї суботи я теж долучився до натовпу "хоббітів" (улюблена їжа хоббітів – гриби) та поїхав на тихе "полювання" в Повурськ. Демонструвати фото своїх трофеїв та розповідати про якісь грибні тонкощі я не буду. Напишу лише, як в процесі ледь не обісрав свої старенькі штани з емблемою "Chicago Bulls".

Назбиравши за кілька годин повний кошик, вирішив пошукати якесь сухе місце в лісі, щоб відпочити. Коли було знайдено невеличку галявину, вирішив лягти та послухати музику. За хвилин 15 я заснув.

Прокинутись мене змусив "дикий" гул, який спочатку "симбіозувався" у сонливе видіння: я стою в полі, а на мене летить кілька десятків військових гвинтокрилів. Важко описати жах, який охопив мене при відкритті очей. Над лісом дуже низько летів військовий літак, прямо наді мною. Знаючи про російсько-білоруські навчання "Захід-2017" та всі побоювання експертів щодо можливого вторгнення, ефекти мене накрили з головою. Благо, що здоровий глузд взяв гору над моїми емоціями, я згадав про військовий полігон у Повурську та не почав тікати світ за очі. Згодом літаки пролітали ще разів 5, вже не викликаючи ніяких переляків.

Читайте також: "СІМ_СОРОК. "ЗАХІД-2017": ВІЙНА ТА ВОЛИНЬ"

"Так в чому мораль?" спитаєти ви. Та ні в чому. Просто не лякайтеся, коли підете в Повурськ по гриби, ніхто вас бомбити не буде.

(Я не стверджую, що це були винищувачі, можливо це якісь інші літаки, в їхній класифікації я не розуміюся та не можу індентифікувати)

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.09.2017 07:40
Переглядів2410
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:52
25.09.2017
руслан
полігон під Поворськом з 2015р офіційно закритий ВПС для господарського використання!! і цьому дурнуватому хобіту просто полвезло , що по ньому не відбомбилися тренувальними боєприпасами
17:49
25.09.2017
Здивований
0
0
Та йди ти!
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг