Волинські волонтери створили нову громадську організацію

На Волині з'явилася нова ГО "Княжий Мир".

Її заснували волонтери Василь Нагорний і Ірина Адамук. Про це у Facebook інформує Нагорний.

Передусім ГО надаватиме правову допомогу бійцям, атовцям, родинам, волонтерам і всім, хто потребує.

"Тільки тепер це буде робитись в рамках статутної діяльності ГО. Так легше допомагати, звітуватись та шукати однодумців, партнерів, небайдужих громадян", – пояснив Нагорний.

"Ми абсолютно аполітичні, ні від кого не залежимо, співпрацюємо з усіма, для кого слова: "справедливість", "рівність прав", "закон" – це не пусте місце. Маємо намір працювати і отримувати фінансування від власних проектів, заходів, благодійних внесків. Принципово не хочемо отримувати пільг, преференцій від державних інститутів у вигляді фінансування, пільг. Спробуємо працювати і без грантів, які також обмежують свободу дій. Хочу застерегти. Ми не є тією організацією, яка буде підміняти та дублювати функції державних органів, адвокатів. Наше завдання – навчити відстоювати себе, позбутись рабського мислення, а не просто вирішити проблему. Залишаємо за собою право вирішувати кому і як допомагати", – зауважив він.

Знайти ГО можна за адресою: м. Луцьк проспект Волі, 6, перший поверх.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.09.2017 08:42
Переглядів482
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг