Екс-директору Волинської ОДТРК призначили довічну стипендію

Уряд схвалив проект Указу Президента України, підготовлений Держкомтелерадіо, щодо призначення стипендій видатним діячам інформаційної сфери, зокрема довічну стипендію отримуватиме колишній генеральний директор Волинської обласної державної телерадіокомпанії.

Про це повідомляє "Урядовий портал".

У результаті конкурсного відбору, проведеного Держкомтелерадіо серед кандидатур, які були висунуті на здобуття стипендій Національною спілкою журналістів України, державним підприємством "Всеукраїнське спеціалізоване видавництво "Світ" та всеукраїнською громадською організацією "Українська асоціація виробників поліграфічної продукції", визначено трьох осіб на довічні державні стипендії та п'ятьох – на державні стипендії строком на два роки, якими відзначаються видатні особисті досягнення працівників інформаційної сфери.

Зокрема, серед відзначених довічними стипендіями – волинянин Святослав Пирожко, який майже 20 років очолював Горохівську районну газету на Волині і понад 27 років працював генеральним директором Волинської обласної державної телерадіокомпанії, а також Володимир Базарянінов та Олександр Давидов, які понад 45 років життя присвятили роботі у засобах масової інформації Дніпропетровщини.

Дворічні стипендії призначать заслуженим працівникам інформаційної та поліграфічної сфери – Євгенії Козачок, Ігорю Мельнику, Олександру Пільонову, Володимиру Сторчакову, Роману Шабанову.

Розмір державних стипендій становить 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.09.2017 17:06
Переглядів1244
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:01
25.09.2017
Юродивий
Вічний студент.
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг