На Волині сплатили майже 95 мільйонів гривень роздрібного акцизу

Завдяки торгівлі алкоголю і цигарок з дотриманням усіх законодавчих вимог місцеві бюджети Волині у січні-серпні 2017 року поповнилися на 94,6 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Про це інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Територіальні громади, в яких керівники дбають про легальний продаж підакцизної продукції, щомісяця отримують додатковий фінансовий ресурс.

"Тобто, завдяки відповідальній позиції представників місцевого самоврядування та бізнесу громади ритмічно отримують кошти залежно від обсягів реалізації підакцизної продукції для вирішення соціально-економічних питань. Зі свого боку фахівці ДФС систематично здійснюють моніторинг ситуації на ринку реалізації алкогольних напоїв і цигарок з тим, щоб не допустити порушень, відтак – втрат бюджету чи тяжких наслідків від споживання неякісної продукції", – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Фахівці ДФС в межах компетенції негайно реагують на повідомлення про ймовірну реалізацію підакцизної групи товарів з порушенням чинного законодавства та, за наявності підстав, вилучають з обігу сурогатний алкоголь та тютюнові вироби.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
26.09.2017 09:44
Переглядів524
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг