Волинська фірма заборгувала один мільйон за ремонт складу

Фото ілюстративне

Підприємство з Володимира-Волинського не заплатило за ремонт складського приміщення один мільйон гривень рівненській фірмі.

ТзОВ "Фронтон" з Рівного подало позов до суду на ТзОВ "Термоізоляція ЛТД" з Володимира-Волинського за те, що вони не розрахувалися з ними за ремонт. Про це йдеться в рішенні Господарського суду Волинської області від 29 липня.

"Фронтон" просив суд стягнути з волинської фірми 1 000 640 гривень за виконані ремонтні роботи виробничої бази у Володимирі-Волинському. Фірма з Володимира-Волинського не намагалась у суді заперечити наявність заборгованості, яка утворилась через відсутність коштів.

Спочатку рівненська фірма надіслала претензію щодо погашення заборгованості, але вона залишилась без відповіді. Тоді вони вирішили стягнути ці гроші через суд.

Суд вирішив позов задоволити і стягнути з "Термоізоляції ЛТД" на користь рівненської фірми 1 000 640 гривень заборгованості.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.09.2017 11:15
Переглядів985
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг