"Митний експеримент": у вересні Волинь отримає ще близько 70 мільйонів

За вересень в рамках "митного експерименту" на дороги Волині знову надійде близько 70 млн гривень.

Про це заявив начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький на виїзній нараді "Ремонт автомобільної дороги Н-22 Устилуг-Луцьк- Рівне", – повідомляє Волинська митниця ДФС.

Віктор Кривіцький прогнозує, що за результатами роботи у вересні 2017 року до спецфонду, призначеного для реконструкції та ремонту доріг Волині, знову надійде близько 70 млн
гривень.

Базуючись на середньоденних показниках відрахувань платежів до Державного бюджету, до завершення вересня сума надходжень за місяць становитиме близько 692 млн грн, що означатиме перевиконання доведеного індикативного плану орієнтовно на 154,2 млн грн.

Інформація про точні суми відрахувань в рамках "митного експерименту" надходить від Державної казначейської служби України в першій декаді наступного за звітним місяця. Станом на 1 вересня на реконструкцію доріг в області від роботи Волинської митниці ДФС було перераховано 496,8 млн грн, що у 4,3 рази більше аналогічного періоду минулого року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.09.2017 12:46
Переглядів538
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг