Безробітним пропонують безплатно повчитися

Волинський обласний центр зайнятості впродовж восьми місяців поточного року сприяв безплатному навчанню 2400 осіб. Навчали безробітних за більш як ста напрямками. При цьому рівень працевлаштування після завершення навчання становить 93%.

Про це під час прес-конференції 29 вересня повідомив керівник центру Роман Романюк.

Навчання безплатне терміном від 5 днів до майже 12 місяців. Безробітні можуть пройти підвищення кваліфікації (це відбувається у 91% випадків), пройти підготовку чи перепідготовку.

Підвищення кваліфікації включає навчання на курсах цільового призначення та стажування безпосередньо на робочому місці. Воно триває від двох тижнів до трьох місяців.

Основні напрямки: робітники фермерського господарства, водії тролейбусів, кондитери, манікюрників, візажисти. Це затребуванні професії, про які просять самі робототодавці.

Найбільш чисельні напрямки стажування це: продавець продовольчих та непродовольчих товарів, слюсар з ремонту сільгоспмашин, кухар, бухгалтер, офіціант, бармен, перукар, касир охоронник, експедитор, швачка.

"Є можливість отримувати хороші заробітні плати. Якщо людина кваліфікована, готова викладатися, брати на себе відповідальність, то роботодавці готові платити хороші гроші", - зазначив Роман Романюк.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.09.2017 17:17
Переглядів1445
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:36
01.10.2017
Дe і коли можна вчитись? Дякую
10:37
02.10.2017
Обласна служба зайнятості
0
0
Вітаєм. Детальну інформацію про організацію груп навчання можна дізнатися у центрах зайнятості за місцем проживання. Щомісяця графік навчань анонсується на офіційній сторінці Волинського ОЦЗ у мережі Фейсбук та на порталі служби. Навчання у жовтні проводять за такими напрями: 1. Бармен (4 розряд ) – Волинський коледж Національного університету харчових технологій. 5 міс. 2. Кравець (3 розряд) – Волинський коледж Національного університету харчових технологій. 7 міс. 3. Кухар (3 розряд) – Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. 5,5 міс. 4. Перукар (перукар-модельєр) – Луцький міжшкільний навчально-курсовий комбінат. 5,1 міс. 5. Продавець продовольчих товарів (3 розряд) – Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. 5міс. Довідки за тел. (0332) 72-53-01 (відділ організації профнавчання Волинського обласного центру зайнятості).
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг