Хто хоче очолити Городищенську громаду на Волині

Городщенська сільська виборча комісія об'єднаної територіальної громади на Волині зареєструвала 47 кандидатів у депутати до відповідної сільської ради та 4 кандидати на посаду Городищенського сільського голови ОТГ.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

На посаду сільського голови Михлинської сільської ради об'єднаної територіальної громади зареєстровано 4 кандидати. Зокрема:

  • Ковальчук Леонід Олексійович, самовисування, 11.07.1968 р.н., громадянин України, освіта вища, позапартійний, вчитель української мови та літератури Городищенськкої ЗОШ І-ІІІ ступенів Луцького району Волинської області, проживає в с. Городище.
  • Ковальчук Микола Якович, самовисування, 16.03.1958 р.н., громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Українське об'єднання патріотів "УКРОП", фізична особа підприємець, проживає в с. Угринів.
  • Білецька Мар'яна Ярославівна, самовисування, 19.01.1986 р.н., громадянка України, освіта вища, позапартійна, Михлинський сільський голова Горохівського району Волинської області, проживає в с. Михлин.
  • Соколюк Світлана Василівна, самовисування, 26.01.1965 р.н., громадянка України, освіта базова вища, позапартійна, Городищенський сільський голова Горохівського району Волинської області, проживає в с. Городище.

Брати участь у перших виборах до Городищенської сільської ради ОТГ, які відбудуться 29 жовтня 2017 р., виявили бажання 8 кандидатів-самовисуванців та 39 кандидатів, висунутих політичними партіями: "Українське об'єднання патріотів "УКРОП", Аграрна партія України, ВО "Батьківщина", "Блок Петра Порошенка "Солідарність", Радикальна партія Олега Ляшка, "Розумна сила" та "Об'єднання "Самопоміч".

Громадянська мережа ОПОРА також проаналізувала кандидатів відповідно до одномандатних виборчих округів, у яких вони виявили бажання брати участь у виборах. Зокрема, найбільше кандидатів зареєстровано в одномандатному виборчому окрузі № 9 – 6 осіб, найменше кандидатів (1 особа) – у виборчому окрузі № 6. В інших округах виявили бажання балотуватись: по 2 кандидати – в ОВО № 3, № 4 та № 7; по 3 кандидати – в ОВО № 1, № 5 та № 8; по 4 кандидатів – в ОВО № 2, № 10-12 та № 14; 5 кандидатів – в ОВО № 13.

Нагадаємо: відповідно до ч. 9 ст. 41 Закону України "Про місцеві вибори" територіальна виборча комісія не пізніш як на третій день з дня прийняття документів, зазначених у частині першій статті 38 цього Закону, але не пізніш як за 23 дні до дня голосування приймає рішення про реєстрацію кандидатів у депутати або про відмову в реєстрації кандидата (кандидатів), включених до виборчого списку кандидатів у депутати.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.10.2017 11:11
Переглядів1168
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг