Судитимуть підприємця, який незаконно зайняв землю

Стягнення з суб'єкта господарювання шкоди за самовільне використання земельної ділянки та звільнення земельних угідь площею 22 га у суді вимагатиме прокуратура.

Володимир-Волинською місцевою прокуратурою 03.10.2017 до господарського суду Волинської області пред'явлено позовну заяву в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області до ТОВ "Бобли Агро" про стягнення шкоди у розмірі 29 556,67 грн. та звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 22 га, - повідомляють у прес-службі прокуратури Волинської області.

Підставами пред'явлення позовної заяви до суду слугували порушення ТОВ "Бобли Агро" вимог ст.ст. 125, 126, 212 Земельного кодексу України, зокрема самовільне зайняття земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Мокрецької сільської ради Турійського району.

Так, товариством на державних земельних ділянках сільськогосподарського призначення площею 22 га без розроблення правовстановлюючих документів проведено вирощування зернових культур сої. Як наслідок, керівника ТОВ "Бобли Агро" притягнуто до адміністративної відповідальності та нараховано шкоду, спричинену державі у зв'язку з самовільним зайняттям земельної ділянки, у розмірі 29 556,67 гривень.

Водночас, окрім сплати завданої державі шкоди у позові ставиться вимога про звільнення земельної ділянки та її повернення уповноваженому органу – Головному управлінню Держгеокадастру в області.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.10.2017 17:13
Переглядів594
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг