У Копачівці за крісло голови змагатимуться лише чоловіки

Копачівська сільська виборча комісія об'єднаної територіальної громади зареєструвала 83 кандидати у депутати до відповідної сільської ради та 5 кандидатів на посаду Копачівського сільського голови ОТГ. Про це стало відомо Громадянській мережі ОПОРА.

На посаду очільника об'єднаної громади претендують:

1)Совтис Олександр Євгенійович, самовисування, 1970 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає в с. Копачівка.

2) Хведчак Леонід Павлович, самовисування, 1969 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає в с. Кременець.

3) Семенюк Микола Васильович, суб'єкт висування – "Об'єднання "Самопоміч", 1964 р.н., громадянин України, освіта середня спеціальна, проживає в с. Рудка-Козинська.

4) Концевич Олег Володимирович, суб'єкт висування – Радикальна партія Олега Ляшка, 1965 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає в с. Копачівка.

5) Романюк Анатолій Павлович, суб'єкт висування – ВО "Свобода", 1959 р.н., громадянин України, освіта вища, проживає в с. Копачівка.

Брати участь у перших виборах до Копачівської сільської ради ОТГ (Рожищенський район), які відбудуться 29 жовтня 2017 року, виявили бажання 34 кандидати-самовисуванці та 83 кандидати, висунуті політичними партіями: "Українське об'єднання патріотів "УКРОП", Аграрна партія України, ВО "Батьківщина", "Об'єднання "Самопоміч", ВО "Свобода", "Розумна сила" та Радикальна партія Олега Ляшка.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.10.2017 08:10
Переглядів766
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг