"Шапка на комусь світиться", – Гунчик відповів на звинувачення "УКРОПу"

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик відповів волинському "УКРОПу" на звинувачення, що очільник області тисне на ймовірних кандидатів на посади голів в 19 об'єднаних територіальних громадах.

Свою позицію він виклав у коментарі журналісту ІА "Конкурент".

"Голова ОДА не просто має право, він зобов'язаний працювати з керівниками об'єднаних територіальних громад. В тому числі обговорювати питання, пов'язані з підготовкою до виборів та цікавитися, наскільки вони готові. Я зустрівся з усіма, незалежно від їх політичної заангажованості. Ми обговорювали питання діяльності громади, яким чином громада бачитиме бюджет, як себе бачить голова сільської ради, яка виступатиме центром майбутньої громади, наскільки він впевнений, що зможе організувати цю роботу.

Мені нема сенсу чинити тиск, бо я наперед знаю, які рішення прийняли сільські голови. Казати, щоб хтось покинув "УКРОП" і перейшов "БПП" чи "Наш Край"... Я б так не діяв.

Мені важливо, щоб ті кандидати, які стануть головами ОТГ, потім не залишилися один на один з проблемами, коли політичні сили, від яких вони висунуться, їх покинуть, та всі обіцянки залишаться лише на словах. Я турбуюся про ці речі.

Мені байдуже, під яким прапором буде громада. Я двічі зустрічався з пані Твердохліб (Олена Твердохліб – голова Княгининівської ОТГ). Я зустрічаюся з головами ОТГ, які висувалися від "Свободи", "Батьківщини". Було б неправильно приймати рішення, пов'язані з розвитком громади, орієнтуючись на політичний прапор. Ніхто цього не оцінить.

Я б рекомендував партійним керівникам УКРОПУ подивитися на себе та оцінити те, що вони роблять. Я ж не кажу, що їхній лідер провів такі ж зустрічі з усіма головами ОТГ. Але БПП та голова ОДА не робили жодних заяв. Шапка на комусь світиться", – сказав Володимир Гунчик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.10.2017 13:00
Переглядів3176
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:24
09.10.2017
Стас
Молодець, Гунчик )
16:06
09.10.2017
Іван Петрович
Дуже правильно, він ще й не порядний ( як на роботі, так і в особистому). Шкода!!!
13:16
09.10.2017
Микола
Гунчик найгірший голова за всю історію Волині. Ще був Француз але той був тупуватий і випадковий пасажир, а от Гунчик розумний і прислуговує тому нашому краю від такого голови тільки біда. Совковий тип.
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг