Через контрабанду цигарок чоловік залишився без авто

Волинські митники на посту "Доманове" конфіскували у громадянина автомобіль через виявлений тайник для контрабанди цигарок.

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Слідуючи з Республіки Білорусь через митний пост "Доманове", громадянин В. заїхав на "зелений коридор", стверджуючи, що не везе жодного товару. Проте під час повного митного огляду його автомобіля волинські митники виявили в салоні під другим рядом задніх сидінь переобладнаний з місця для інструментів тайник, де знаходилось 300 пачок цигарок марки
"Магнат".

Додатково під обшивками панелей боковин транспортного засобу виявили ще по 100 пачок підакцизного товару, ввезення якого на територію України обмежене, відповідно до ч.1 ст. 378 та ст.. 376 Митного Кодексу України.

Крім того встановлено, що цей же громадянин протягом 2017 року уже притягався до відповідальності за подібне правопорушення.

За неодноразове приховування товару від митного контролю способом, що утруднює його виявлення та з використанням спеціально пристосованого сховища, у громадянина вилучили не тільки цигарки, але й автомобіль.

За рішенням суду чоловіка чекає штраф в розмірі 200 відсотків вартості товару з конфіскацією товару та транспортного засобу, що використовувався для переміщення предметів порушення митних правил.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
10.10.2017 10:26
Переглядів603
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг