Палиця: недолугі зміни до законодавства спровокують занепад аграрної галузі в Україні

Голова Волинської облради Ігор Палиця

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця прокоментував рішення підтримати звернення волинських аграріїв щодо недоцільності змін до оподаткування сільськогосподарських виробників.

"Змінами в законодавстві держава поставила в нерівні умови сільськогосподарських товаровиробників та надала певні преференції експортерам продукції аграрного виробництва", – коментує Палиця в інтерв'ю прес-службі Волинської обласної ради.

"Для аграріїв змінено перерозподіл сум ПДВ. 40 % закумульованого ПДВ залишиться для виробників, а 60% – будуть перераховані у державний бюджет. Ці кошти могли б використовуватися у виробничому процесі. Якщо ми ще врахуємо те, що збільшується в 30–40 разів сума єдиного податку, плата за землю під господарськими дворами й те, що немає дієвої державної підтримки для агропромислового комплексу, то можна говорити про початок занепаду аграрної галузі, який провокують такі недолугі зміни до законодавства",– вважає голова Волинської облради.

"Податки не повинні заважати виробництву", – підсумував Палиця.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
23.02.2016 13:14
Переглядів540
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг