"Волинська нафтогазова компанія" відмовляється платити пайову участь

"Волинська нафтогазова компанія" відмовилась платити кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Маневицька місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області з позовом, аби стягнути з ТзОВ "Волинська нафтогазова компанія" не сплачені товариством кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста Рожище в сумі понад 138 тис. грн.

Підприємство порушило вимоги Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", ухилившись від укладення договору пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту та сплати відповідних коштів до місцевого бюджету.

Проводячи реконструкцію АЗС у Рожищі, товариство не звернулося до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію у міську раду задля укладення договору, а після здачі об'єкта на листи органу місцевого самоврядування з повідомленнями про необхідність укладення договору та сплати коштів відповідало відмовою.

У ситуацію втрутилася прокуратура й у суді прокурори вимагатимуть стягнення із ТзОВ "Волинська нафтогазова компанія" на користь Рожищенської міської ради 138 370 грн пайової участі у розвитку інфраструктури міста, від сплати яких товариство ухиляється.

Довідково:

За інформацією єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТзОВ "Волинська нафтогазова компанія" займається такими видами діяльності:

  • технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів;
  • діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами;
  • роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами;
  • роздрібна торгівля пальним;
  • діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування;
  • надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (основний).

Засновниками компанії є Наталія Семеніхіна (18 709 109 грн внеску до статутного фонду – 47 %), Юрій Панас (внесок до статутного фонду становить 15 922 646 грн – 40 %) та Володимир Левчук (5 174 860 грн внеску до статутного фонду – 13 %).

Розмір статутного капіталу становить 39 806 615 грн.

Керівником і підписантом компанії зазначений Юрій Панас.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.10.2017 13:04
Переглядів573
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:49
18.10.2017
Юродивий
Це не дружина того Семеніхіна, який перевезеннями займається?
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг