На "Ягодині" зважуватимуть автівки в русі

Державна фіскальна служба України уклала договір щодо поставки та монтажу 7 стаціонарних вагових комплексів для вимірювання маси транспортних засобів у русі на загальну суму 2 млн. 290 тис. грн.

Планують, що до 15 грудня 2017 року зазначені вагові комплекси будуть встановлені у міжнародних автомобільних пунктах пропуску "Ягодин" Волинської митниці ДФС,"Чоп" і "Ужгород" Закарпатської митниці ДФС, – повідомляє прес-служба ДФС.

"Це значно прискорить час митного контролю, мінімізує вплив людського фактору та спростить здійснення перевірки даних, зазначених у товаросупровідних документах, що подаються для здійснення митного оформлення товарів", – зазначив директор Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ДФС Андрій Рахуба.

З його слів, у 2018 році Державна фіскальна служба України планує встановити ще 20 вагових комплексів для зважування автотранспортних засобів у русі у міжнародних автомобільних пунктах пропуску.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.10.2017 14:14
Переглядів426
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-08-2018 16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг