Волинській митниці бракує спецтехніки для прибирання снігу

Фото: ілюстративне

Об'єкти інфраструктури Волинської митниці до роботи в осінньо-зимовий період готові на 90 %.

Про це сказав начальник митниці Віктор Кривіцький, – повідомляє Волинська митниця ДФС.

Відповідно до наказу Волинської митниці ДФС, проведені заходи з підготовки об'єктів інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 років. Обстежено будівлі, споруди та конструкції, що підпадають під вплив динамічних навантажень.

За результатами дефектних актів виготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання капітальних ремонтів, які завершуються. Проведено роботи для підтримки у належному технічному стані трансформаторних підстанцій, резервних джерел живлення, закуплено дизельне пальне, тверде паливо. Здійснено ремонтно- налагоджувальні роботи на котельнях митниці, каналізаційно-насосних станціях, в системах вуличного освітлення.

Для підтримання справного стану службового автотранспорту в 2017 році проведено поточний ремонт, обслуговування та закупівлю запчастин на автомобілі.

Проте невирішеним залишається завдання щодо прибирання снігу через відсутність відповідної спецтехніки у пунктах пропуску.

"Нині шукаємо відповідальних підрядників на цей напрямок. Тож об'єкти інфраструктури Волинської митниці до роботи в осінньо-зимовий період готові на 90 %", – стверджує начальник митниці Віктор Кривіцький.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.10.2017 12:52
Переглядів636
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг