Для санаторію "Лісова пісня" шукають гроші на розвиток

Кошти потрібні санаторію "Лісова пісня" зараз для того, аби провести ремонт опалювальної системи.

Про це повідомила в.о. директора оздоровниці Руслана Дибель, – інформує прес-служба Волинської обласної ради.

На сьогоднішнє засідання в.о. директора підготувала пропозиції щодо розвитку санаторію. Окрім ремонту опалювальної системи, в найближчій перспективі планують зробити капітальний ремонт житлового фонду, а саме корпусу №2. Реконструкція відбуватиметься у відділі маркетингу та в лікувальному корпусі №4. Є наміри урізноманітнити харчування. У планах оздоровниці – зариблення озера Пісочне.

За інформацією керівника санаторію, є й далекоглядніші плани розвитку. Зокрема планують завершити біохімічне та клінічне дослідження мінеральної води та побудувати бювет для її прийому. Наразі вивчаються можливості для розливу і пакування води з комерційною метою. Працюватимуть над ремонтом інших корпусів та запровадженням альтернативного опалення. Йдеться про сонячні батареї та встановлення міні-котелень. Адміністрація закладу має намір подбати й про розширення сфери дозвілля для відпочивальників.

Втім на часі для санаторію – добудова басейну. Ціна питання – понад 13 млн грн.

Для цього просять знайти необхідні кошти в обласному бюджеті. Між тим, Вячеслав Рубльов повідомив, що наразі ведуться переговори з польською стороною в частині залучення позабюджетних коштів на умовах співфінансування з обласного бюджету та власних доходів оздоровниці.

Руслана Дибель розповідає, що справи в санаторії, в порівнянні з минулим роком поліпшилися. Зараз там відпочиває 430 людей, з них 10 % придбали комерційні путівки. Водночас в.о. директора закликає депутатів допомогти комунальному санаторію впевненіше стати на ноги, бо самостійно реалізувати дорогі інфраструктурні проекти найстарішій оздровниці краю з радянською забудовою буде не під силу.

Депутат Сергій Слабенко звернув увагу колег до ще однієї проблеми, яка може вплинути на розвиток санаторію "Лісова пісня". Йдеться про потребу в інвентаризації власності оздоровниці. Депутати підтримали цю пропозицію і проголосували за відповідне протокольне доручення відділу виконавчого апарату обласної ради з питань управління об'єктами та землями спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.10.2017 17:34
Переглядів454
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг