Волиняни сплатили понад 30 мільйонів гривень податку на нерухомість

За підсумками дев'яти місяців 2017 року місцеві громади Волині поповнилися на понад 31,5 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Таким чином, цього року місцеві бюджети Волині отримали цього податку на 71,7 відсотка більше проти аналогічного періоду торік, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

"Запровадження податку на нерухомість, як складової податку на майно – один з важливих механізмів забезпечення фінансової самостійності територіальних громад. Від того, наскільки відповідальними будуть власники нерухомості, що підлягає оподаткуванню, залежить чи отримають додаткові кошти для вирішення соціально-економічних питань громади", – наголошує перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що зі свого боку фахівці ДФС проаналізували наявну в базах інформацію та своєчасно сформували відповідні повідомлення – рішення, які вручено платникам. Окрім того, громадяни – власники нерухомого майна мають можливість звірити наявну в ДФС інформацію щодо майна, яке оподатковується.

"Органи місцевого самоврядування, на території яких розташовані об'єкти нерухомості, що підлягають оподаткуванню, теж повинні в межах повноважень вживати заходів з тим, щоб визначені від оподаткування майна кошти своєчасно надходили в бюджети громад. Лише спільні зусилля сприятимуть максимальному наповненню усіх бюджетів", – підсумував Віталій Чуй.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.10.2017 09:39
Переглядів328
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг