У Ахметова говорять про збільшення закупівлі вугілля на львівсько-волинських шахтах

Енергокомпанія ДТЕК Енерго за 9 місяців 2017 року закупила у державних шахт Львівсько-Волинського басейну 521 тис. тонн вугілля.

Збільшення закупівель на 6,3% в порівнянні з минулим роком викликане збільшенням виробництва електроенергії на ТЕС, що працюють на газовій групі вугілля, – пише "Сегодня".

У вересні із шахт Західної України для потреби "ДТЕК Західенерго" було відвантажено 75 тис. тонн вугілля. У порівнянні з вереснем 2016 року збільшення закупівлі становило 39%.

"Наші ТЕС, які використовують газове вугілля, працюють в режимі підвищених навантажень. Цього вимагає енергосистема країни. Теплоелектростанціям потрібно більше вугілля марки "Г" якомога раніше, адже вони частково замінють роботу антрацитових станцій, які змушені працювати тільки на дорогому імпортному вугіллі. У зв'язку з цим ДТЕК нарощує інвестиції в збільшення власного видобутку марки "Г" і готовий підтримувати стабільний попит розвиток видобутку на державних шахтах. Це великий драйвер для розвитку українського видобутку вугілля ", – заявив комерційний директор ДТЕК Енерго Віталій Бутенко.

Після втрати антрацитових шахт у ОРДЛО вугілля марки "Г" залишилося єдиним видом енергетичного вугілля, що видобувається в країні. В рамках реалізації загальнонаціональної стратегії щодо підвищення енергонезалежності України, ТЕС ДТЕК збільшують виробництво електроенергії з вітчизняного вугілля, що призводить до зростання споживання цього виду палива.

Довідка:

ДТЕК – енергетичний підрозділ System Capital Management найбільшої бізнес-групи України, який є вертикальною інтеграцією підприємств, що створюють виробничий ланцюжок від видобутку та збагачення вугілля до генерації та дистрибуції електроенергії. Підприємства ДТЕК і Корпоративний центр розташовані в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях, Криму, м. Київ та Ростовській області Росії. ДТЕК найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України.

Основним акціонером System Capital Management є український бізнесмен Рінат Ахметов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЕКСПЕРТ РОЗПОВІВ ПРО ОБМАН ІЗ ЗАКУПКАМИ ВУГІЛЛЯ У ЛЬВІВСЬКО-ВОЛИНСЬКИХ ШАХТ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.10.2017 15:45
Переглядів452
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг