На Волині створять інтерактивну мапу водойм

Волинський край багатий водними ресурсами. Тож аби їх систематизувати і зробити доступними для всіх охочих, працівники комунального підприємства "ІАЦ "Волиньенергософт" працюють над розробкою інтерактивної карти водойм.

Про це йшлося 31 жовтня під час робочої наради з екологічних питань під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука, – повідомляє відділ інформаційної політики ОДА.

Зі слів директора підприємства Василя Дутка, вони уже мають досвід роботи над подібними картами, тому й зголосилися реалізувати проект, обумовлений іще 21 лютого поточного року, під час наради в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Саме тоді вирішили, що мапа стане своєрідним електронним інструментом, що забезпечуватиме відкритий доступ до інформації про ріки, ставки, озера, водосховища області. Нині ж уже нанесено позначки 14 озер, 17 водосховищ, 108 річок та струмків. Необхідні дані підприємство отримує співпрацюючи з управлінням екології облдержадміністрації.

Серед інформації про об'єкти: адміністративний район розміщення, площа водного плеса, відношення до населеного пункту, глибина, цільове призначення, перспективи використання. Роботи плануємо завершити до кінця листопада.

Важливо, що електронна мапа уже працює. Нею можна скористатись, зайшовши на офіційний веб-сайт підприємства "Волиньенергософт". Згодом стане доступною й функція зворотного зв'язку, де відвідувачі зможуть вказати на зауваження та побажання в частині наповнення електронного ресурсу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
01.11.2017 08:50
Переглядів470
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг