Волинські митники вилучили на кордоні цінні картини (фото)

У серпні цього року увагу волинських митників, які на посту Ягодин оглядали багаж громадянина, привернули предмети живопису.

Волинянин для руху свого авто на в'їзд в Україну обрав смугу "зеленого коридору", тобто їхав без декларування товару. Про 12 полотен з олійними
зображеннями зазначив, що це – власність його знайомого, який попросив привезти йому ці картини, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Посадові особи Волинської митниці ухвалили рішення про затримку та проведення експертизи "передачі". Згідно з висновками спеціалістів Волинського краєзнавчого музею, загальна експертна вартість затриманих полотен – 41 200 грн.

Вдалося ідентифікувати та визначити цінність 6-ти предметів старовини середини XIX – першої половини XX ст, яким за сюжетом надали умовні назви:

  • "Морська гавань у місячну ніч" – живопис німецько-австрійського пейзажиста і мариніста Йозефа Карла Бертольда Пюттнера
  • "Пейзаж з березами над дорогою до села" – живопис художника R.Reisk
  • "Пейзаж з деревами над струмком" – живопис художника G. Airton
  • "Гон диких вепрів у лісовій пущі" – живопис художника Renwanz
  • "На Штарнберзькому озері" – живопис художника J.Hell
  • "Сцена в пивниці" – живопис художника С.N.Kupper

"Згідно з ч. 5 ст 374 Митного Кодексу України культурні цінності, виготовлені 50 і більше років тому, незалежно від їх вартості та способупереміщення через митний кордон України, підлягають письмовому декларуванню", – коментує результати експертизи начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький. – "За експертними висновками складено протокол про порушення митних правил за ст..472,471 Митного Кодексу України, який скеровано до суду. Саме він визначить долю зазначених європейських культурних цінностей, адже серед санкцій статті 472, крім штрафу в розмірі 100 відсотків вартості, значиться ще й конфіскація предметів порушень".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
01.11.2017 12:04
Переглядів615
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг