Волинська облрада хоче звільнити начальника юстиції

До обласної ради звернулися кілька представників бізнесу Волині та громадських організацій щодо незаконного захоплення майна підприємств та землі.

Вони заявляють, що в цьому є підтримка головного територіального управління юстиції у Волинській області, яке через виконавчу службу сприяє "рейдерським" схемам, – інформує прес-служба облради.

В той же час головне управління через свої структурні підрозділи створює штучні проблеми для комунальних підприємств.

Яскравий приклад – складна ситуація, в яку потрапило ДКП "Луцьктепло". Цьогоріч підприємство не змогло виконати запланованих профілактичних та ремонтних робіт через те, що виконавча служба заблокувала його рахунки.

"Державні органи юстиції, які здійснюють наглядову функцію і є гарантами дотримання законності, навпаки повинні протидіяти рейдерським схемам та поглинанню підприємств. На Волині спостерігається інша ситуація, коли в догоду певним оліргахічним структурам, страждають інтереси чесного бізнесу, а у випадку з таким стратегічно важливим для соціальної сфери комунальним підприємством як "Луцьктепло", ми можемо впевнено говорити про загрозу інтересам всієї територіальної громади від рейдерських захоплень державних чиновників", – заявив радник голови обласної ради Вячеслав Рубльов.

Він зареєстрував проект рішення Про звернення Волинської обласної ради до міністра юстиції України щодо діяльності Головного територіального управління юстиції у Волинській області. Пропонується рекомендувати Міністру юстиції Павлу Петренку розглянути питання щодо невідповідності займаній посаді начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентина Кухарика.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
02.11.2017 10:45
Переглядів778
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг