Для добудови соцоб'єктів Волині потрібно 300 мільйонів гривень

Для вирішення проблеми незавершеного будівництва на Волині потрібно 300 мільйонів гривень.

Зі слів голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, в цьому році сума, потрібна для завершення недобудованих соціальних об'єктів, що споруджуються за бюджетні кошти, сягала 450 мільйонів гривень. Її вдалося зменшити на 150 млн грн за рахунок коштів з Державного фонду регіонального розвитку, - йдеться на сайті Волинської облради.

Гунчик вважає, що при формуванні бюджету розвитку, в тому числі, при розподілі перехідних залишків обласного бюджету, потрібно максимально врахувати потреби на завершення об'єктів.

Зокрема, пропонується передбачити в обласному бюджеті 8 млн грн на добудову перенатального центру, який буде діяти при обласній дитячій лікарні.

Голова облради Ігор Палиця заявив про підтримку ідеї губернатора про створення обласного фонду регіонального розвитку, який працюватиме на засадах співфінансування з бюджетів різних рівнів.

"Я мав розмову про це з головою облдержадміністрації. З понеділка починаємо консультації щодо того, як формуватиметься такий фонд і як він працюватиме. Впевнений, що все має відбуватися прозоро і відкрито", – зазначає Палиця.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.12.2015 14:16
Переглядів359
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
26-09-2018 25-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг