"Волинська газета" виграла суд проти Гунчика

Через 2 роки після публічного виступу колективу редакції 5 листопада 2015 р. в статті "Газета без Гунчика" Господарський суд міста Києва 6 листопада 2017 р. вирішив повністю задовольнити позов "Волинської газети" до обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє редколегія газети.

Отже, 2 роки тому публічно висловивши оцінку діяльності голови облдержадміністрації Володимира Гунчика в статті "Газета без Гунчика" та згодом вичерпавши всі можливості врегулювати проблему на рівні області, редакція "Волинської газети" звернулася з позовом до суду про спонукання Волинської обласної державної адміністрації щодо укладення договору, необхідного для повного роздержавлення видання. Адже, як зазначає редколегія газети, всупереч Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" від 24 грудня 2015 р. та Постанови Кабінету міністрів України №848 від 23 листопада 2016 р. голова облдержадміністрації Володимир Гунчик відмовляється підписувати передбачену статтею 7 угоду, чим свідомо перешкоджає виданню роздержавитися.

Тоді ж у відповідь на статтю "Волинської газети" Володимир Гунчик підписав розпорядження про вихід облдержадміністрації зі складу співзасновників газети в односторонньому порядку, а ще через тиждень – висунув вимогу перерахувати в бюджет 24% статутного капіталу.

28 березня 2017 р. "Волинська газета" отримала статус нової юридичної особи і була зарахована до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Щоб отримати нове свідоцтво про друкований засіб масової інформації, видання звернулося в Головне територіальне управління юстиції, де відповіли: спочатку необхідно укласти передбачену Законом угоду з облдержадміністрацією. Але Володимир Гунчик знову відмовився її підписувати. Тому редколегія звернулася до Господарського суду міста Києва.

Перше засідання щодо позову редакції до облдержадміністрації в особі її керівника Володимира Гунчика відбулося ще 21 вересня ц. р. Суддя Господарського суду міста Києва Світлана Чебикіна перенесла розгляд справи №910/14668/17 на 25 жовтня ц. р., коли й сталося повторне засідання за участі обох сторін. Утім, суддя Світлана Чебикіна порадила надати більше фактів на користь сторін, а тому знову перенесла засідання.

6 листопада представники редакції та облдержадміністрації аргументували служителеві Феміди позицію сторін. Розглянувши всі матеріали справи №910/14668/17, суддя Господарського суду міста Києва ухвалила рішення повністю задовольнити позов редакції "Волинської газети" до обласної державної адміністрації щодо безумовного підписання угоди про роздержавлення. Через 5 днів сторони отримають письмове рішення суду, щоб його виконати.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.11.2017 16:35
Переглядів830
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг