Минулоріч організаціям і підприємствам на Волині "списали" понад 65 мільйонів гривень податкового боргу

Директор департаменту фінансів Волинської обласної державної адміністрації Ігор Никитюк розповів, що у 2015 році, відповідно до статті 101 податкового кодексу України, в області списано 65,7 мільйона гривень податкового боргу, в тому числі боргу місцевого бюджету 9,4 мільйони.

Про це він повідомив 25 лютого на розширеному засіданні колегії ОДА, пише Під прицілом.

За словами голови ОДА Володимира Гунчика слово "списано" означає, що гроші, які мали піти на розвиток місцевих громад, не були сплачені волинськими організаціями та підприємствами. Тож він планує детально розібратись у причинах виникнення податкового боргу та максимально унеможливити його появу у поточному році.

"Дехто дозволив собі не сплатити обов'язкові платежі. Місцеві органи влади в судовому порядку не змогли добитись стягнення цих платежів, і громада втратила величезні кошти", зауважив Володимир Гунчик

Він вніс пропозицію заслухати детальну інформацію Державної фіскальної служби України у Волинській області та окремих представників влади стосовно питань податкового боргу на раді регіонального розвитку.

Голова Волинської ОДА впевнений, що кошти списуються через "слабку" позицію місцевої влади і представників місцевих фіскальних служб.

"Цих грошей було б достатньо для того, щоб повністю вирішити питання по середній школі в селі Осівці Камінь-Каширського району, добудувати школу в Білені і вирішити питання по 50 кілометрах місцевих доріг", зауважив Володимир Гунчик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.02.2016 16:08
Переглядів448
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-09-2018 21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг