«Волиньобленерго» отримало міжнародну відзнаку в Женеві

ПАТ "Волиньобленерго" отримало відзнаку як одна зі взірцевих структур від французької "Association Otherways Management & Consulting" у швейцарському місті Женева.

Церемонія нагородження, організована консалтинговою асоціацією відбувалася уже вп'ятнадцяте. Волиньске підприємство на церемонії представляв почесний президент "Волиньобленерго" Анатолій Бурін. Золоту відзнаку йому вручив президент "Association Otherways Management & Consulting" Чарльз Табет. Про це повідомляє прес-служба акціонерного товариства.

"Враження від церемонії просто неймовірні. Вдвічі приємніше отримувати золоту статуетку було ще й тому, що "Волиньобленерго" стало єдиним переможцем з України. Та й зі Східної Європи тріумфаторів було не більше п'яти", – зізнається Анатолій Бурін.

Процедура моніторингу підприємств проводиться по всьому світі, зазначає прес-служба. Експерти консалтингової групи спочатку досліджують показники бізнесових структур з усіх материків, опираючись на відкриту публічну інформацію.

Після цього відбирається кілька сотень претендентів, від яких французька консалтингова група просить додаткову інформацію для більш ґрунтовного дослідження. І вже тоді називається сотня лауреатів – найкращі компанії, які й запрошують на нагородження.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.12.2015 15:48
Переглядів346
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
26-09-2018 25-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг