"Волинський облавтодор" має нового керівника

Підприємство "Волинський облавтодор" віднедавна має нового керівника.

Ним став директор Старовижівської філії Микола Янчук, – повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Офіційне представлення керуючого відбулось 8 листопада 2017 року, під час робочої зустрічі голови ОДА Володимира Гунчика із тимчасовим виконувачем обов'язків голови правління Державної акціонерної компанії "Автомобільні дороги України" Романом Косинським.

Початок роботи Миколи Янчука стане випробувальним терміном та показником його фахової компетенції.

Зі слів Володимира Гунчика, наступного року утриманням місцевих доріг займатимуться п'ять організацій. Як для керівників цих підприємств, так і для облавтодору 2018 рік стане періодом апробації нової системи роботи, яку доведеться коригувати і змінювати задля кращого результату. І якщо ці підприємства зарекомендують себе позитивно, роботи з ними продовжать і у подальшому.

Окрім того, голова ОДА зазначив, що утримання доріг не повинно бути поверхневим або ж зосередженим лише на дорожньому полотні: догляд за узбіччями, з'їздами, знаками – усе це повинно бути комплексом.

На думку Володимира Гунчика, облавтодору потрібно нарощувати свій потенціал. Відтак за два місяці Микола Янчук повинен репрезентувати перед столичним керівництвом бізнес-план структури на прийдешній рік.

"Чекаємо від вас бізнес-плану і ефективної роботи. Ви повинні сформувати команду і бути конкурентоспроможними у своїй сфері", – звернувся до новопризначеного керівника Роман Косинський.

На часі й технічне питання, адже фіксуємо в області потребу у професійній техніці для утримання доріг. Тут перші кроки вже зроблені: пропозиції щодо закупівлі кількох одиниць техніки включені до переліку об'єктів Державного фонду регіонального розвитку на 2018 рік.

Наразі ж нове керівництво готує план розвитку підприємства, бере участь у нарадах в облдержадміністрації, що стосуються дорожньої сфери та розпочинає підготовку до зимового періоду роботи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.11.2017 12:18
Переглядів1026
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:57
01.12.2017
Дорожник!
Пане Гунчик, будь ласка заберіть це чудо з дорожної системи!!! Бо люди самі порозходяться... І не буде кому працювати. Ця тварина людей рахує за нізащо!" Ніодного хорошохо відгука- ні в районі ні в колективі, ніде - характеризує сповна. Колишній регіонал, крадій і неадкватна людина!!!
14:07
09.11.2017
Вітя
оце то найшли клоуна і підлабузника))))))))))капєц автодору з таким керівником
останні новини
20-07-2018 19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг