Волиняни спрямували на потреби армії 165 мільйонів гривень

З доходів волинян до держбюджету в січні-жовтні 2017 року перераховано 164,7 мільйонів гривень військового збору.

Відтак на підтримку національної армії з доходів волинян цього року сплачено на чверть більше проти аналогічного періоду торік, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

"Кожен, хто отримує офіційну зарплату чи декларує доходи, може впевнено стверджувати, що фінансово підтримує національне військо, оскільки закон передбачає, що з доходів фізичних осіб обов'язково справляється військовий збір. Варто зазначити, що переважна більшість волинських працедавців, дотримуються законодавчих вимог та як податкові агенти перераховують належні суми в бюджет", – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Однак в ГУ ДФС у Волинській області рекомендують тим працедавцям, котрі допускають порушення вимог чинного законодавства щодо оплати праці, негайно впорядкувати трудові відносини з найманими працівниками.

"Практика "тіньових" виплат має не лише негативні наслідки для наповнення бюджету, а й позбавляє соціальних гарантій працівників у випадку втрати працездатності та належного пенсійного забезпечення в майбутньому. Тож, прошу представників підприємництва та громадян дослухатися до порад фахівців ДФС та активно протидіяти спробам мінімізувати податки через зарплату в "конвертах" всупереч законодавчим вимогам. Така свідома позиція – це реальні підтримка фінансової стабільності в державі загалом та, зокрема, обороноздатності країни", – підсумувала Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.11.2017 09:03
Переглядів447
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-08-2018 19-08-2018 18-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг