Зарплатний борг: які підприємства Волині винні найбільше

Заступник начальника управління Держпраці у Волинській області Ігор Кузьмінський розповів, що станом на 10 листопада 2017 року, публічне акціонерне товариство "Елетротермометрія" заборгувало 2 млн 982 тис. гривень.

Причиною затримки виплат заробітної плати стали складнощі з реалізацією виготовленої продукції. Уже 1 листопада поточного року проведено інспекційне відвідування підприємства, – пише відділ інформаційної політики Волинської ОДА.

"Директор приватного акціонерного товариства "Електротермометрія" Юрій Малихін зобов'язався упродовж одного-півтора місяці погасити заборгованість за рахунок продажу обладнання та виставлення об'єктів нерухомості на продаж", – резюмував Ігор Кузьмінський.

Зі слів голови ОДА Володимира Гунчика, це ставить під сумнів подальше існування підприємства та потребує глибокого аналізу його роботи.

Ще одним боржником залишається державне підприємство "Волиньвугілля". Ігор Кузьмінський повідомив про заборгованість щодо кожного підрозділу підприємства, а загальна сума боргу склала 14 млн 203 тис. гривень.

Прикметно й те, що на кінець 2016 року, усю заборгованість підприємства щодо заробітної плати погасили і, чи не вперше, ДП "Волиньвугілля" розпочало новий, 2017 рік, без боргів. Нині ж – знову необхідно знайти більше 14-ти млн гривень.

У подальшому, роботу підприємства моніторитимуть у посиленому режимі.

Є заборгованість заробітної плати і у комунального підприємства "Луцьктепло". Нині ж вона становить 1 млн 687 тис. гривень. На рахунки підприємства накладено арешт, окрім того, існує значна заборгованість із Державного бюджету стосовно відшкодування пільг та субсидій.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
14.11.2017 11:16
Переглядів496
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг