Волинські аграрії поповнили бюджет майже на 44 мільйони гривень

Сільськогосподарські товаровиробники Волині, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, протягом десяти місяців 2017 року сплатили до місцевих бюджетів 43,9 мільйони гривень єдиного податку.

Сума сплаченого представникам аграрного бізнесу єдиного податку на 23,7 відсотка перевищує показники за аналогічний період минулого року, – повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

"Позитив, що демонструє в сплаті єдиного податку агарний бізнес, дозволяє органам місцевої влади очікувати стабільних надходжень від цієї групи платників і в наступному фінансовому році. Тож рекомендуємо керівникам територіальних громад вже сьогодні планувати надходження майбутнього фінансового року з врахуванням наявних ресурсів та не
допускати використання земель без правовстановлюючих документів", – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільник волинських фіскалів підкреслила, що керівники новоутворених територіальних громад досить часто не мають повної інформації щодо кількості суб'єктів господарювання, які фактично здійснюють діяльність та зобов'язані сплачувати податки.

"Щоб у наступному фінансовому році громади були з коштами, про це вже сьогодні повинні потурбуватися їх лідери. Насамперед, зібрати повну інформацію про наявну базу оподаткування та проаналізувати потенційні надходження, Лише за умови детального аналізу діяльності господарюючих суб'єктів, офіційної держреєстрації підприємництва, повної легалізації ринку праці та обігу підакцизної продукції територіальні громади завжди матимуть кошти для вирішення соціально-економічних питань розвитку", – підсумувала Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.11.2017 09:37
Переглядів472
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг