Волиньрада вирішуватиме, куди подіти "зайві" гроші

Депутати обласної ради 23 листопада збираються на сесію.

З-поміж інших питань – внесення змін до обласного бюджету 2017 року. До розподілу пропонується майже 40 млн грн, які з'явилися внаслідок перевиконання за підсумками 11 місяців, – інформує прес-служба Волинської облради.

На минулому тижні ОДА внесла проект змін до бюджету. Більшість депутатів пропонує спрямувати 9 млн грн на інфраструктуру та об'єкти соціальної сфери у районах та ОТГ.

Таку позицію різко розкритикував депутат Святослав Кравчук, бо, на його думку, кошти обласного бюджету повинні працювати на об'єкти обласної комунальної власності.

Радник голови обласної ради Вячеслав Рубльов зауважив, що при нинішньому розподілі обласним закладам приділяється не мало уваги, однак обласний бюджет не може обділити й потреб органів місцевого самоврядування базового рівня. В захист цього аргументу виступила Ветлівський сільський голова з Любешівщини Любов Павлік.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.11.2017 14:18
Переглядів570
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг