Волинь справилася із призовом на 100%

1 грудня – останній день призовної кампанії, за результатами якої Волинська область справилася на 100 %, тобто 55 чоловік.

Кращі райони – Володимир-Волинський та Луцький, – повідомляє відділ інформаційної політики Волинської ОДА.

"Але статистика "ухилянтів" вражає: 9 тисяч 125 чоловік призивного віку просто не з'явилися до військоматів, а це 60% всіх, хто підпадав під призов. Тобто молодь свідомо "косить" від армії, вважаючи за краще поїхати на заробітки до країни-агресора, а потім ці ж гроші прогуляти у розважальних закладах", – зазначив військовий комісар області Роман Кулик.

Відтак, голова ОДА Володимир Гунчик доручив напрацювати пропозиції щодо впровадження превентивних заходів щодо призову.

"Сім'ї призовників отримують державну підтримку: пільги, субсидії тощо. Натомість, призовники безвідповідально ставляться до виконання громадянського обов'язку кожного українця. Тож потрібно запросити силовиків, комісарів і обговорити питання детальніше. Разом із тим, наше завдання – за 2 місяці доукомплектувати 14 ОМБ, але не кількісно, а якісно. Аби в повному складі і в бойовій готовності частина повернулася у зону АТО", – анонсував Володимир Гунчик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
01.12.2017 15:15
Переглядів642
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:04
01.12.2017
Людмила
Я не розумію: а чого саме "на заробітки до країни-агресора, а потім ці ж гроші прогуляти у розважальних закладах"? Звідки така інформація? Мій син збирався був їхати до Польщі заробляти гроші на подальше навчання, а натомість поїхав марнувати рік життя в армії. Чи то якщо не вдалося поїхати, то тому що в Європу, а в Росію вдається? Поясніть свій вислів, будь-ласка, військовий комісаре області Роман Кулик.
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг