200 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів Волині

Волинські місцеві державні установи отримали трохи більше 192 мільйонів гривень акцизного податку, зібраного протягом 2015 року з продажу алкогольної та тютюнової продукції.

Таким чином, місцеві громади отримали вагомий додатковий фінансовий ресурс для вирішення своїх соціально-економічних питань, – наголошують в ГУ ДФС Волині.

"Ми бачимо, що 5-ти відсотковий акцизний податок з роздрібного продажу, що запроваджувався з метою залучення додаткових коштів для підтримки громад, – це гарний стимул для місцевої влади дбати про легальну реалізації підакцизної продукції", – зазначає виконувач обов'язків начальника Головного управління ДФС у Волинській області Олександр Юристовський.

Як підкреслив керівник волинських фіскалів, фахівці ДФС Волині забезпечуютьякісне адміністрування цього податкового платежу та постійно акцентують увагу споживачів на важливості їх контролю за сплатою акцизного податку.

"Кожен споживач горілчаної, тютюнової продукції та пального може подивитися, чи відображає підприємець в чеку цей 5 –ти відсотковий акцизний податок", - запевнив Олександр Юристовський.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
10.12.2015 10:20
Переглядів460
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
26-09-2018 25-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг