"Стопрак" більше не контролюватиме благодійні внески в онкодиспансері Волині

Благодійний Фонд "СТОПРАК" з 31 грудня перестане адмініструвати благодійні внески Волинського обласного онкологічного диспансеру.

Про це повідомляє прес-служба організації.

Нагадаємо, що 20 березня цього року Волинський обласний онкологічний диспансер та Благодійний Фонд "СТОПРАК" підписали договір про співпрацю, завдяки якому медзаклад припинив приймати готівкові кошти благодійної допомоги. Натомість "СТОПРАК" зобов'язався адмініструвати благодійну допомогу пацієнтів онкодиспансеру повністю прозоро та підзвітно. Задля цього в закладі встановили термінал для безготівкової сплати благодійних коштів.

Тож Волинський обласний онкологічний диспансер став першим в області медичним закладом, пацієнти якого могли залишати свої добровільні платежі не у сумнівних касах та "зошитах", а вносити їх через термінал, отримуючи чек, а також можливість відстежувати шлях цих грошей у періодичних звітах на сайті "СТОПРАК" та інформаційних стендах онкодиспансеру.

Оскільки напрямок адміністрування благодійних внесків медичних закладів не є пріоритетним напрямком діяльності Фонду, команда "СТОПРАКУ" вирішила спрямувати зусилля на проекти, в яких і полягає місія Фонду, – зниження рівня смертності від онкохвороб.

"Вважаємо, що започаткована Фондом ініціатива стане для інших організацій доказом того, що прозоре та підзвітне адміністрування благодійних внесків дієве те результативне. Тож сподіваємося, що, маючи такий орієнтир, й інші організації спрямують свою діяльність на співпрацю з лікарнями області задля безготівкового та чесного адміністрування благодійної допомоги", – зазначили у Благодійному Фонді.

Станом на 12 грудня через електронний термінал пацієнти Волинського обласного онкодиспансеру внесли 1 мільйон 162 тисячі 446 гривень. З них вже на 938 тисяч 584 гривні Благодійний Фонд "СТОПРАК" закупив медичного обладнання, ліків та розхідних матеріалів для онкодиспансеру, попередньо врахувавши заявки, надіслані медзакладом. Усі закупівлі супроводжувалися відповідними документами, звітами та оприлюдненням інформації. До слова, доля кожної гривні із решти коштів, які наразі не використали, теж буде розголошена для широкого загалу. Заздалегідь повідомляємо, що онкодиспансер надіслав заявку на придбання апарату штучної вентиляції легень. Тож наразі "СТОПРАК" має на меті зібрати кошти на цю закупівлю. Кошти ж, що залишаться на спеціальному рахунку на момент розірвання договору, будуть перераховані на рахунок онкодиспансеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДКЛАСТИ НА ХВОРОБУ: ЯК У ЛУЦЬКУ ПРАЦЮЮТЬ ЛІКАРНЯНІ КАСИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.12.2017 13:05
Переглядів593
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг