Волинян повідомляють про зміну форми податкової декларації

У зв'язку із запровадженими змінами наказом Міністерства фінансів України,форму податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкцію щодо її заповнення викладено у новій редакції.

Про це інфорує ГУ ДФС у Волинській області.

Отже, з 1 січня 2018 року фізичні особи, які згідно з Податковим кодексом України зобов'язані чи мають право подати декларацію, здійснюватимуть це за новою формою декларації.

Враховуючи зміни, в декларації передбачено внесення відомостей до категорії платників щодо осіб, які припинили підприємницьку діяльність протягом звітного (податкового) року, шляхом зазначення позначки "V" та визначення дати ухвалення рішення про припинення. Такі декларації є ліквідаційними для цієї категорії платників податків.

Варто зазначити, що цю позначку повинні зазначати лише особи, які ухвалили рішення про припинення у звітному році, тобто дата ухвалення рішення не повинна бути менше ніж 01.01.2017 та більше ніж 31.12.2017.

Детальніше про зміни читайте на офіційному сайті відомства.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.12.2017 10:17
Переглядів743
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг