"Товста папка з купою паперів – це минуле століття", – Фацевич про дільничних офіцерів

Серед найважливіших нововведень, які планується запровадити в діяльності дільничних офіцерів найближчим часом, – електронний кабінет дільничного.

"Товста папка з купою паперів – це минуле століття", – наголосив Олександр Фацевич. Із йогос слів, сучасний офіцер повинен бути мобільним, мати доступ до потрібної йому інформації будь-якої миті, – інформує преес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Наше завдання – покращити роботу дільничного офіцера поліції, зменшити паперове навантаження. Тому плануємо, що кожен дільничний буде мати електронний кабінет, який міститиме всю інформацію про дільницю. Для цього стовідсотково наступного року забезпечимо їх планшетами", – зазначив заступник голови Нацполіції.

Йшлося також і про впровадження в роботу правоохоронців принципу "Community policing", або, іншими словами, принципу тісної взаємодії поліції з громадою.

"В основному взаємодія поліції та громади йде саме через дільничного офіцера поліції. Тому ми сподіваємось, що місцеві органи влади підтримають усі наші ініціативи", – підсумував Олександр Фацевич.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
26.12.2017 15:12
Переглядів558
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг