У Голобах відбудеться конкурс громадських ініціатив

Голобська селищна рада затвердила програму підтримки місцевих ініціатив жителів на 2018 рік.

Отож, у 2018 році на жителів Голобської громади очікує конкурс, у якому можна буде проявити свою креативність та небайдужість і вирішити одну із важливих проблем громади, – інформує асоціація ОСББ.

Нагадаємо: торік Устилузька міська рада почала працювати над залученням мешканців до вирішення локальних проблем. З цією метою радою спільно із Волинським ресурсним центром розвитку місцевої демократії було напрацьоване та ухвалене Положення про реалізацію конкурсу місцевих ініціатив з загальним бюджетом 100 тисяч гривень.

У результаті конкурсу було подано 15 проектних пропозицій, які порушували найрізноманітніші проблеми: від благоустрою вулиць, облаштування зон відпочинку,
організації дозвілля та покращення екологічної ситуації до впровадження енергозберігаючих заходів та покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.

Такі конкурси – це прекрасна можливість мешканцям громади втілити ідею чи вирішити проблему, яка на їхню думку є важлива та першочергова. Крім активності, такі ініціативи згуртовують людей та дають можливість відчути себе причетним до процесів розвитку, котрі відбуваються в громаді, – інформують в асоціації.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
02.01.2018 13:13
Переглядів423
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг