Волинянка більше не очолює ПриватБанк

Волинянка Галина Пахачук більше не виконує обов'язки голови правління ПриватБанку. Наглядова рада ПриватБанку 10 січня 2018 року призначила Петра Крумханзла на посаду голови правління та подала документи до Національного банку України на його затвердження.

Про це повідомила прес-служба банку.

Петр Крумханзл народився в 1966 році та закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук з математики в 1990 році. Працював на вищих керівних посадах у провідних банках Європейського союзу. На посаді директора з операційних питань в Райффайзен Банку Аваль Петр Крумханзл досягнув суттєвого зменшення витрат за рахунок реструктуризації мережі відділень та впровадження нових бізнес-моделей, а також адаптував банк до несприятливих ринкових умов.

Також цінним є його досвід на посаді члена правління з операційних питань в створеній урядом Австрії компанії з управління проблемними активами Heta Asset Resolution, де він відповідав за виділення непрацюючих активів в так званий "поганий банк", а також за визначення корпоративної стратегії, забезпечення належної інфраструктури та юридичну підтримку.

Його останній досвід роботи був пов'язаний з динамічним ринком Китаю, де Петр на посаді члена правління з операційних питань Home Credit, керував усіма операціями банку, в складі якого працювало понад 85 000 працівників.

"У процесі оцінки кандидатів на посади у Правлінні ПриватБанку ми передусім керувалися такими критеріями як високий професіоналізм, досвід роботи у провідних банках ЄС, орієнтованість на результат, ґрунтовний досвід з операційного управління та впровадження інструментів контролю", – зазначив Енгін Акчакоча, голова Наглядової ради банку.

Нагадаємо: з 21 липня виконувачем обов'язків голови правління ПриватБанку була волинянка Галина Пахачук, яка до цього очолювала Департамент боргової політики Міністерства фінансів України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.01.2018 13:08
Переглядів594
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг