Чотири об'єднані тергромади хочуть створити спільний медцентр біля Луцька

Представники чотирьох об'єднаних територіальних громад, розташованих навколо Луцька, планують створити спільний центр первинної медико-санітарної допомоги.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

У зустрічі взяли участь очільники Княгининівської, Заборольської, Боратинської та Смолигівської об'єднаних територіальних громад.

Про ідею створення спільного центру первинної медико-санітарної допомоги розповіла очільниця Княгинівської ОТГ Олена Твердохліб. Вона переконана, що слід забезпечити
мешканців ОТГ якісними медичними послугами, а при цьому лікарі не мають бути господарними. З'явитись такий центр, згідно з попереднім обговоренням, може у Боратинській ОТГ. Обслуговувати такий центр зможе близько 30 тисяч населення зазначених чотирьох об'єднаних територіальних громад. Нині поява такого центру перебуває на стадії обговорення.

Директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом'юк наголосив на важливості оптимізації бюджетів медичної структури в ОТГ.

Експерт із децентралізації Оксана Урбан зауважила про важливість секторальних реформ та міжмуніципального співробітництва, адже саме завдяки останньому можна реалізувати такий центр.

Експерт із муніципальних послуг Петро Лавринюк додав, що під час створення такого центру дуже важливо помізкувати над ймовірною структурою центру та його фінансуванням.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.01.2018 18:06
Переглядів873
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг