Волиняни почали звітувати про доходи за 2017 рік

Волиняни, котрі торік отримали доходи, з яких не сплачено податки, вже активно цікавляться особливостями заповнення податкової декларації, та звітуються про отримані торік доходи.

Відтак, 17 волинян вже скористалися можливістю заповнити і подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2017 рік, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Перші громадяни-декларанти звернулися до податкових інспекцій за місцем своєї реєстрації, як це передбачає закон, та прозвітувалися про отримані минулого року доходи у вигляді спадщини, оренди та продажу майна тощо.

Отож, волинянам, котрі у 2017 році отримали доходи, з яких не сплачено податки, варто обов'язково спланувати візит до податкової інспекції до 1 травня 2018 року з тим, щоб виконати конституційний обов'язок – подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

До речі, цього року така декларація подається за оновленою формою, яку можна отримати у фахівців Центрів обслуговування платників.

До доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов'язковому декларуванню, належать:

  • доходи, з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;
  • доходи від особи, яка не є податковим агентом (зокрема від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);
  • спадок від осіб, які не є членами сім'ї першого та другого ступеня споріднення та подарунки від осіб, які не є членами сім'ї першого ступеня споріднення;
  • доходи від продажу інвестиційних активів;
  • іноземні доходи.
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.01.2018 09:03
Переглядів372
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг