Очільник Волині розповів, як у Києві заважають децентралізації

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик зауважив, що деякі структури в Києві намагаються повернутися до централізованого розподілу.

"Пропонують, щоб спочатку було надходження коштів за квартал, потім узгодження відповідних переліків, а після цього – реалізація. Це мені нагадує давно забуте централізоване управління", – підкреслив очільник області, розповідаючи про ідеї, які виникають щодо фінансування ремонту доріг за рахунок перевиконання індикативних показників митницею.

Голова зазначає, що така система гальмуватиме процес та закликав казначейство й департемент фінансів працювати над цими проблемними питання та звертатися зі своїми поданнями до мінестерств, відомств та народних депутатів.

"Повинна бути затверджена програма використання коштів на початку року. А зміни та доповнення нехай вносяться до процедури, яку затвердить Кабмін", – каже Гунчик.

"Замість децентралізації в деяких частинах окремі структури намагаються протягнути централізоване управління", – резюмував голова.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.01.2018 10:30
Переглядів708
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-08-2018 15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг