У "Волиньобленерго" прокоментували постанову НКРЕКП про порушення

Порушення ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПАТ "Волиньобленерго", які виявила НКРЕКП, ніяким чином не впливало на тарифи для споживачів.

Про це ІА "Конкурент" розповів директор з комерційних питань ПАТ "Волиньобленерго" Дмитро Іванов.

Нагадаємо: у результаті перевірки дотримання ПАТ "Волиньобленерго" умов та правил здійснення підприємницької діяльності НКРЕКП встановила, що підприємство допустило ряд порушень, зокрема в частині дотримання встановленої структури тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Зі слів Дмитра Іванова, йшлося не про невідповідність тарифів, а про невідповідність структури тарифів.

"Це зовсім різні речі. Ви, будь ласка, не розумійте так, що мова йде про роздрібні тарифи. Це зовсім не те. Мова йде про пересортицю – була закладена одна цифра, там багато різних складових. І ось пересортиця між складовими вийшла... Це порушення, які є в кожному обленерго. Вони є традиційними і свідчать про неточність прогнозування при плануванні. Але воно не лягає на споживача", – зазначив він.

За більш детальним поясненням Дмитро Іванов порадив звернутися до директора з економіки та фінансів ПАТ "Волиньобленерго" Віталія Коберника, проте він відмовився давати коментар.

"Я коментарів не даю. Це не моя робота, грубо кажучи", – відповів він.

Тож "Конкурент" поцікавився думкою експерта з енергетичних питань Андрія Геруса. Пояснюючи суть порушення ПАТ "Волиньобленерго", він зазначив, що йдеться не про те, що встановили завищені тарифи.

"Просто компанія не змогла/не встигла використати кошти згідно цільового призначення", – розповів він.

Також експерт підтвердив слова директора з комерційних питань ПАТ "Волиньобленерго" Дмитра Іванова про те, що ці порушення не впливають на оплату споживачами послуг за електроенергію.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.01.2018 17:42
Переглядів782
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-08-2018 15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг