Волинь лідирує за якістю ЦНАПів

На теренах області упевнено розбудовують мережу Центрів надання адміністративних послуг, а також активно модернізують ті установи, які вже працювали.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Волинської ОДА.

Зараз на Волині функціонує 16 ЦНАПів при райдержадміністраціях, 4 – у містах обласного значення. Окрім того, відповідні установи утворено в Зимнівській, Устилузькій, Голобській та Литовезькій ОТГ. У Любомлі ЦНАП має статус міськрайонного-ОТГ. Останній нині оснащують обладнанням, котре дозволятиме видавати на місці паспорти. Аналогічне обладнання встановлене в установах у Володимирі-Волинському, Старій Вижівці, Маневичах та, відповідно, Любомлі.

У 2017 році активно працювали в рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу "ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади". Нині ж зосталися фактично останні штрихи.

"Зроблено багато. Особливо, якщо проаналізувати, у скількох ЦНАПах надаватимуть або ж уже надають послугу з видачі паспортів, себто там встановлено відповідне обладнання. Традиційно кожен з регіонів акцентує на власних здобутках, але саме Волинь виглядає дуже добре. За відсотком належно облаштованих ЦНАПів область упевнено посідає перші позиції в державі", – розповів координатор проекту Роман Матвійчук.

Також розпочато підготовку до участі в конкурсі "Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування", що проводитиметься програмою "U-LEAD".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.01.2018 16:52
Переглядів421
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-08-2018 14-08-2018 13-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг