На Волині порушників містобудування оштрафували майже на 3 мільйони гривень

Фото: ілюстративне

У 2017 році Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області провела 545 перевірок об'єктів будівництва. Зокрема, 40 планових та 505 позапланових.

Про це повідомляє прес-служба ДАБІ.

За результатами контрольно-інспекційних заходів, інспектори видали 423 приписи й винесли 481 постанову. На порушників містобудівного законодавства наклали 2 919 180 грн штрафів.

Найбільші штрафні санкції протягом зазначеного періоду були застосовані до замовників будівництва в містах Ківерці та Луцьк.

Так, під час планової перевірки виконання робіт за адресою: пров. Привокзальний, 2 в м. Ківерці, де здійснювалась реконструкція з добудовою магазину з літнім кафе під магазин з літнім кафе та квартири, посадовці виявили низку порушень. Зокрема, встановили факт експлуатації об'єкта без прийняття його в експлуатацію. Крім того, було змінено генерального підрядника без подання відповідної інформації до органу держархбудконтролю, не оформлено загальний журнал робіт, відсутні паспорти на матеріали і вироби, що надійшли на об'єкт. А будівельний майданчик не облаштували стендом з інформацією про об'єкт будівництва.

За результатами перевірки на замовника – фізичну особу наклали штрафні санкції у розмірі 687 922 грн.

У місті Луцьк під час позапланової перевірки будівництва житлового комплексу на вул. Конякіна-Гордіюк також встановлено, що замовник здійснив коригування проектно-кошторисної документації, змінив техніко-економічні показники без подання інформації до органу держархбудконтролю. За ці порушення замовника та генерального підрядника – ПрАТ "Луцький Домобудівельний комбінат" – оштрафували на 109 460 грн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.01.2018 19:10
Переглядів666
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-08-2018 15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг