Як живуть у забутому селі на Волині (відео)

У селі Клевецьк на Волині немає магазинів, сюди не ходять автобуси, а пошту привозять на велосипеді. Загалом там проживають 30 волинян.

Священик із сусіднього села кілька разів на місяць проводить богослужіння у церкві Клевецька – це єдине місце, куди можуть вийти в неділю чи у свята. Тричі на тиждень поштарка Валентина розвозить на велосипедії газети, пенсії та платіжки. Час від часу до села навідується фельдшер Світлана Богдан, – йдеться у сюжеті ТСН.

Найбільше місцевим жителям бракує спілкування. 50 років тому тут на 100 осель було 500 мешканців, а коли у сусідньому Люблинці відкривася завод, робітникам якого давали квартири, вся молодь виїхала туди. А потім в Клвецьку закрили школу, магазин, клуб. До найближчого районного центру – 7 кілометрів. Один раз на тиждень в село приїжджає автомобіль, який привозить всі необхідні продукти.

Проте сільський голова Галина Дишлюк вірить, що село почне відновлюватися.

"Ми розширили село Клевецьк на 180 ділянок під забудову. На сьогодні вже 80 ділянок роздано", – зазначила вона.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
24.01.2018 16:45
Переглядів3079
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
22:00
25.01.2018
Галина Голубчук
Переглянула двiчi. Все згадалося- дитинство, колгосп, школа. Мала моя Батькiвщина, люди, багатi душею i любов"ю до рiдноi" землi..Це подвиг- залишитись, коли всi десь i"дуть, чогось шукають..
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг