Патрульні вийдуть на вулиці Ковеля у 2018 році

Набір і навчання патрульних заплановано ще у двох містах: Біла Церква і Ковель.

Крім того, зараз триває підготовка 2,6 тисяч працівників для дорожніх патрульних підрозділів. Про це повідомив Голова Національної поліції України Сергій Князєв, – інформує прес-служба Нацполіції.

Із його слів, "візитною карткою" реформування Національної поліції та найбільш вагомим здобутком у розвитку системи реагування стало створення патрульної поліції. Цей проект вже успішно реалізовано у 33 містах держави.

"У 2018 році заплановано набір і відкриття підрозділів патрульної поліції у містах Ковель та Біла Церква", – повідомив Сергій Князєв.

Він також зазначив, що патрульна поліція сьогодні є професійним поліцейським підрозділом, який забезпечує якісне первинне реагування на злочини та правопорушення.

"Саме професійні дії працівників патрульної поліції дозволили знешкодити озброєного злочинця в місті Одеса", – наголосив Сергій Князєв.

Водночас він повідомив, що зараз триває розширення функціоналу патрульної поліції. Зокрема, минулого року повністю ліквідовано підрозділи забезпечення безпеки дорожнього руху – "своєрідний атавізм сумнозвісного ДАІ".

Сергій Князєв зазначив, що функції цих підрозділів перейшли до патрульної поліції. Зараз триває підготовка майже 2,6 тисяч патрульних для виконання цієї роботи. На даний час безпеку руху на дорогах протяжністю в 4 тисячі кілометрів вже забезпечують майже 80 нарядів дорожньої патрульної поліції.

"У лютому ми плануємо збільшити їх кількість одразу до 210, а до кінця року – до 324. При цьому протяжність доріг обслуговування зросте до 9 тисяч кілометрів", – повідомив Сергій Князєв.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.01.2018 15:01
Переглядів377
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг