"Центренерго" зобов'язалося викупити вугілля львівсько-волинських шахт

Державна компанія "Центренерго" готова викуповувати все вугілля державних шахт Львівсько-Волинського басейну.

Про це йдеться у листі, який опублікували на фейсбук-сторінці компанії.

"Центренерго" звернулося до ДП "Держвуглепостач" з проханням надати інформацію з приводу можливих місячних обсягів поставок вугілля газової групи від підприємств Львівсько-Волинського басейну. ПАТ "Центренерго" листами від 25 січня також висловило готовність придбати все запропоноване вугілля.

Між ПАТ "Центренерго" і державним трейдером ДП "Держвуглепостач" підписані угоди на поставку на Трипільську ТЕС вугілля газової групи виробництва ДП "Львіввугілля".

За інформацією "Укрзалізниці", вчора на Трипільську ТЕС ("Центренерго") вже завезли 692 тонн вугілля Львівсько-Волинського басейну.

Напередодні профспілка працівників вугільної промисловості України (ППВП) і Незалежна профспілка гірників України (НПГУ) вимагали від держкомпанії "Центренерго" негайно відновити поставки вугілля з державних шахт ДП "Львіввугілля" та ДП "Волиньвугілля".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.01.2018 14:11
Переглядів1188
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг