На Волині на 30% зросло надходження військового збору

У 2017 році на Волині до держбюджету перераховано 208,6 мільйона гривень військового збору. Це на 29,9 відсотка більше проти показників 2016 року.

Найбільші суми військового збору сплачено з доходів фізичних осіб м. Луцька – 83,1 мільйона гривень, Луцького району – 14,1 мільйона гривень, м. Ковель – 12,5 мільйона гривень, м. Володимира-Волинського – 11,4 мільйона гривень, м. Нововолинська – понад 11 мільйонів гривень, та Ківерцівського району – 10,4 мільйона гривень, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Оскільки внесок волинян на підтримку національної армії торік зріс майже на третину, в ГУ ДФС у Волинській області відзначають високий рівень податкової культури волинських суб'єктів господарювання, котрі у своїй переважній більшості дотримуються гарантій в оплаті праці, розуміючи важливість нарахування і сплати передбачених законом податкових платежів.

"Сплачені кожним із нас податки – це кошти, що спрямовуються державою на фінансування найважливіших соціально-економічних питань. У випадку з військовим збором, кожен волинянин, котрий отримує легальну зарплату чи інші доходи, що підлягають оподаткуванню, фактично щомісяця інвестує в оборону, захист та незалежність країни, тобто у безпеку свого народу, близьких та рідних", – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.01.2018 09:10
Переглядів348
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг