Відомо, хто керуватиме навчально-курсовим комбінатом на Волині

Конкурс на посаду директора комунального підприємства "Волинський обласний навчально-курсовий комбінат" обласна рада оголосила 21 грудня минулого року.

В облраді розглянули єдину заяву претендента Едуарда Неймарка. Торік рішенням сесії його призначили на цю посаду з терміном дії контракту 1 рік, – інформує прес-служба Волинської обласної ради.

Пан Неймарк розповів, що за часи його керівництва прибутки підприємства зросли на 6 %.

"Наразі я чітко знаю,, в якому напрямку потрібно розвивати підприємство і шляхи вирішення його проблемних питань", – заявив Едуард Неймарк.

За результатами голосування, яке відбувалося у закритому режимі, комісія рекомендувала укласти контракт зЕдуардом Неймарком на посаду директора комунального підприємства "Волинський обласний навчально-курсовий комбінат".

Наразі готується відповідний проект рішення сесії обласної ради, який попередньо розглядатими майнова комісія. З терміном дії контракту депутати визначатимуться на сесії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.01.2018 10:54
Переглядів573
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг